Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürü - Konya TKBM

BÖLGE MÜDÜRÜMÜZ KENAN ÇİFTÇİ KIZILAY BAŞKANIMIZI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ   Fotoğraf Galerisi
     

Bölge Müdürümüz Kenan ÇİFTÇİ Kızılay Başkanımızı Makamında ziyaret etti.

14 Şubat 2018 Günü Bölge Müdürlüğümüzdeki Kan Bağışı Etkinliğimizin devamında Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürü Kenan ÇİFTÇİ Konya Kızılay Şube Başkanımız Sayın Av. Kemal GÖDENELİ’ yi makamında ziyaret etmişlerdir.

14 Şubat gününü özellikle ziyaret günü olarak seçen ÇİFTÇİ nedenini şöyle izah etmiştir.

Bugün sevgililer günü bizim Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü olarak sevgilimiz 7’den 70’ e Milletimizin dar gününde yanında olan Kızılayımız ile Afrin’de tarih yazan sınırlarımızın güvenliği için Afrin’de zülüm gören Kürt, Türkmen, Arap, Suriyelilere barış getirmek için, terörü bitirmek için bulunan gururumuz, her şeyimiz, göz bebeğimiz Şanlı Mehmetçikte sevgilimiz bu nedenle bugün bu müstesna kuruluşumuzu ziyaret ettik.

Ziyarette Tapu ve Kadastro Bölge Müdürümüz Sayın Kenan ÇİFTÇİ kendi yazmış olduğu "En Büyük Asker Bizim Asker" şiirini çerçeveli olarak, "Türkiyemiz’e Diz Çöktüremeyecekler" şiiri ile "Gönüller Tabibi Ya Hz. Mevlana" şiirini Sayın Başkanımız Av. Kemal GÖDENELİ’ ye takdim etmişlerdir. Ayrıca Kızılay’ın Konya’daki başarılı ve gurur verici çalışmalarını anlatan GÖDENELİ geçmişten bugüne yapılan devasa çalışmaları paylaşmış, Kızılay hastanemizde Tapu ve Kadastro Çalışanları ile anlaşma yapılması konusunda mutabık kalınmış ve Sayın ÇİFTÇİ tarafından Sayın Başkanımıza teşekkür ve tebrikleri Tapu ve Kadastro çalışanları adına sunmuştur.

Saygılarımla
14/02/2017
Kenan ÇİFTÇİ
Tapu ve Kadastro
V. Bölge Müdür V.

  Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
     
Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürlüğü Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü © 2013
Konya TKBM Web MailKonya Haritası | Google MapsBilgi Edinme KanunuBaşbakanlık İletişim MerkeziT.C. Resmi GazeteBaşbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü Mevzuat Bilgi SistemiBaşbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü Arşiv Katalogları Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü