Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürü - Konya TKBM

Ne Kadar Biliyoruz?
Anket ve Performans Sonuçları
Periyodik Evrak Çizelgesi
Güncel Denetleme Formları
Basında Biz
Haberler
KONYA TKBM

25-31 Mayıs tarihleri arasında etik haftası nedeniyle 25 Mayıs 2015 tarihinde Bölge Müdürlüğümüz Mutlu FAZLA toplantı salonunda yapılanetik temalı toplantıda açılış konuşmasını Bölge Müdür Yardımcısı Kenan ÇİFTÇİ, Etik Eğitimini ise Etik Alt Komisyonunda görevli Bölge Müdürlüğümüz Kontrol Mühendisi Ömer YURDAKUL tarafından yapıldığı ve karşılıklı soru cevap ile toplantı sonlanmıştır.

Bölge Müdürlüğümüzde İç Denetçi İlhan ÖZÇUBUKLU’ nun çalışmalarına yönelik Bölge Müdürlüğümüz toplantı salonunda 26/05/2015 tarihinde saat: 09.30 da Bölge Müdürlüğünde bulunan Bölge Müdür Vekili Muzaffer MERT, Bölge Müdür Yardımcıları Kenan ÇİFTÇİ ve Ilhan ÜÇKARDEŞLER, Bölge Müdürlüğü Şube Müdürleri ile Karatay, Meram ve Selçuklu Tapu Müdürleri ile Konya Kadastro Müdürü hazır olmakla çalışmalarına yönelik bir toplantı yapmıştır.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğümüzün 168. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında günümüzün anısına Sabah Saat:08.00 sularında Konya Valimiz Sayın Muammer EROL ile Vali Yardımcılarını Bölge Müdür Vekilimiz Muzaffer MERT ile birlikte Bölge Müdür Yardımcımız İlhan ÜÇKARDEŞLER, Tapu Şube Müdürü Hacı Emin YÜCEL, Karatay Tapu Müdürü, Meram Tapu Müdürü, Selçuklu Tapu Müdürü ve Konya Kadastro Müdürü ile birlikte ziyaret etmişlerdir.

Konya Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürlüğü 21.05.2015 tarihinde saat : 10.00 da anıta çelenk konulmasını müteakip saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile günün anısına Bölge Müdür Vekilimiz bir konuşma yapmışlardır.

Kuruluş Yıldönümümüz münasebetiyle Bölge Müdürlüğümüzde de vatandaşa ikram yapılmıştır.

Yine kurumumuzun kuruluş 168. Yıldönümü nedeniyle hizmet binasında KIZILAY’ a kan bağışında bulunulmuştur.

Aynı gün içerisinde ve öğle sonrası Bölge Müdür Yardımcısı İlhan ÜÇKARDEŞLER başkanlığında bir heyet de Huzurevi ziyaretinde bulunarak yaşlıların gönülleri alınmıştır.

Bölge Müdür Vekilimiz Muzaffer MERT Kadastro Teşkilatının kurucusu MAHMUT ESAT EFENDİ için düzenlen 10. Anma etkinliklerine katılmışlardır.

Kuruluş yıldönümü anısına Bölge Müdürlüğümüzü tanıtıcı kitap bastırılıp dağıtılmıştır.

Kurumumuzun 168. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Masa Tenisi ve Satranç Turnuvalarında dereceye giren personellerimize Bölge Müdürümüz tarafından ödülleri verilmiştir.

Masa tenisi turnuvasında Bölge Müdürlüğümüz personeli Harita Mühendisi Mehmet ŞEN birinci, Selçuklu Tapu Müdürlüğü personellerimizden Şef Hasan KAHRAMAN ikinci, Kad. Tek. Mustafa GÖKLER üçüncü olmuştur.

Satranç turnuvasında ise Meram Tapu Müdürü Uğur Mehmet KOÇ birinci, Bölge Müdürlüğümüz personeli Bilg. İşl. İsa DUMAN ikinci, Karatay Tapu Müdürlüğü personeli Araştırmacı Necmettin KAYA üçüncü olmuştur.

Turnuvalara katılım gösteren ve dereceye giren personellerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

21.05.2015 tarihinde kurumumuzun 168. kuruluş yıl dönümü sebebi ile 16.05.2015 tarihinde saat 10:00'da Akyokuş mevkisinde bulunan Ağaçlandırma Sahasında Bölge Müdürlüğümüz çalışanlarının katılımıyla Ağaç dikimi yapılmıştır.

Kurumumuzun 168. Kuruluş yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde Bölge Müdürlüğümüz Mutlu Fazla konferans salonunda düzenlenen Satranç turnuvası etkinlikleri başlamıştır.

10 – 16 Mayıs Engelliler Haftası olması nedeniyle Konya Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürlüğü hizmet binasında çalışmakta olan engelli personeller ile Bölge Müdür Vekili Muzaffer MERT, Bölge Müdür Yardımcısı İlhan ÜÇKARDEŞLER, Kalite ve Halkla İlişkiler Değerlendirme Şube Müdürü Mehmet Erol EMİROĞLU’ nun da katılımları ile 11/05/2015 tarihinde saat : 15.15 de Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan toplantıda engelli personellerimizin sorunları dinlenilmiştir.

Online Randevu
ALO 181
Kültür ve Bilim Köşesi
Bölge Telefon Rehberi
Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS)
 
Duyurular
 
 
Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürlüğü Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü © 2013
Konya TKBM Web MailKonya Haritası | Google MapsBilgi Edinme KanunuBaşbakanlık İletişim MerkeziT.C. Resmi GazeteBaşbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü Mevzuat Bilgi SistemiBaşbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü Arşiv Katalogları Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü