Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürü - Konya TKBM

Ne Kadar Biliyoruz?
Anket ve Performans Sonuçları
Periyodik Evrak Çizelgesi
Güncel Denetleme Formları
Basında Biz
Haberler
KONYA TKBM

Eylül 2015 Sorularını Görmek İçin Tıklayın

Konya Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Semih URAL, Bölge Müdürlüğü birimlerinde görevli tüm personeller ile mesai bitiminde tanışma toplantısı yapmıştır.

Denizli Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Semih URAL, Konya Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü görevine 28.08.2015 tarihinde başlamıştır.

Konya Tapu ve Kadastro Bölge Müdür Vekilimiz Muzaffer MERT’ in Samsun Bölge Müdürlüğüne Bölge Müdür Yardımcısı, Bölge Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Şube Müdürü Felemez BAYKUŞAK’ ın Yozgat Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğüne Şube Müdürü, Hadim Tapu Müdürü Uğur SARI’ nın Ankara Mamak Tapu Müdürü olarak atanmaları ile Bölge Müdürlüğümüzde ataması yapılarak ayrılmak üzere personellerimize 25/08/2015 Salı Günü Saat : 19.00 da veda yemeği verilmiştir. Veda yemeğine Bölge Müdürlüğümüz teftişinde bulunan Müfettişlerimiz Emin KOZAN ile Ahmet ÖZULUDAĞ’ lar ile Bölge Müdür Yardımcılarımız Kenan ÇİFTCİ, İlhan ÜÇKARDEŞLER ve Ersin GÜLDAL, Şube Müdürlerimiz, Kadastro Müdürü ve Meram, Karatay ile Selçuklu Tapu Müdürlerimiz ve diğer Bölge Müdürlüğümüz hizmet binasında görevli personellerimiz katılmışlardır.Ataması yapılan Bölge Müdür Vekilimiz Muzaffer MERT beye ve Bölge Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Şube Müdürümüz Felemez BAYKUŞAK’ a ve Hadim Tapu Müdürü Uğur SARI’ ya ve Bölge Müdürlüğümüz personellerinden ataması yapılan personellerimize vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder yeni görev yerlerinde başarılar dileriz.

Bozkır Tapu Müdürü iken Selçuklu Tapu Müdürlüğüne Tapu Müdürü olarak ataması yapılan Mehmet Metin ÇELİK 04/08/2015 tarihinde görevine başlamıştır.

Ağustos 2015 Sorularını Görmek İçin Tıklayın

Bayramlar sevinç ve coşkunun zirve yaptığı, mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik ve kardeşliğin tam anlamıyla yaşandığı kutsal günlerdir.

Bayramlarımızın ruhuna uygun şekliyle tüm çalışanlarımıza başarı dileklerimi sunarken;

Görevimizin de amaçlarından en önemlisi vatandaşlarımızı mutlu etmek olduğu düşünüldüğünde, bu anlayışla mesai arkadaşlarıma nice bayramlar dilerim.

Saygılarımla

Online Randevu
ALO 181
Kültür ve Bilim Köşesi
Bölge Telefon Rehberi
Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS)
 
Duyurular
 
 
Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürlüğü Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü © 2013
Konya TKBM Web MailKonya Haritası | Google MapsBilgi Edinme KanunuBaşbakanlık İletişim MerkeziT.C. Resmi GazeteBaşbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü Mevzuat Bilgi SistemiBaşbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü Arşiv Katalogları Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü